Nalezeno 160 výsledků hledání

od Americkej
22.6.2026, pon 22:50
Fórum: Giulia
Téma: Giulia - běžné verze (pokec...)
Odpovědi: 3794
Zobrazení: 1201484

Re: Giulia - běžné verze (pokec...)

Myslel jsem si to. Vadilo mi to věčný otravování, když tam dávám telefon bez indukce. Protože to je šikovná kapsa. Nemá ten charger třeba samostatnou pojistku?
od Americkej
22.6.2026, pon 17:18
Fórum: Giulia
Téma: Giulia - běžné verze (pokec...)
Odpovědi: 3794
Zobrazení: 1201484

Re: Giulia - běžné verze (pokec...)

U Stelvia je to stejný, můžu si vypnout oznamování, ale jestli s tím vypnu i dobíjení, to nevím.
od Americkej
20.6.2026, sob 15:22
Fórum: Stelvio
Téma: STELVIO Hlučnost v interiéri od vzduchu
Odpovědi: 5
Zobrazení: 225

Re: STELVIO Hlučnost v interiéri od vzduchu

Auto má panoramatickou střechu? Pokud vím, ta jediná není odhlučněná a přenáší kravál. Proto jsem si absenci panoramy dal jako podmínku při výběru auta. Mluvím tedy o předchozím modelu (2021).
od Americkej
13.6.2026, sob 07:34
Fórum: Stelvio
Téma: Stelvio (pokec)
Odpovědi: 1539
Zobrazení: 605118

Re: Stelvio (pokec)

Fotky Alfy jsou z německýho placu, pár fotek interieru je přimíchanejch Corvetty... má v tom bordel.
od Americkej
13.5.2026, stř 07:55
Fórum: Stelvio
Téma: Stelvio (pokec)
Odpovědi: 1539
Zobrazení: 605118

Re: Stelvio (pokec)

Je to Alfa, je ženského rodu. Chvíli musela dělat herečku, než dostala na p.del :-)
A co je hezčí, než Stelvio v garáži? No jo, dvě Stelvia, třebas jen na chvíli.
Obrázek
od Americkej
5.5.2026, úte 15:19
Fórum: Naše Alfy
Téma: Hampice - Alfa Romeo Giulia 2.0T Super
Odpovědi: 394
Zobrazení: 131684

Re: Hampice - Alfa Romeo Giulia 2.0T Super

Hampice píše: 5.5.2026, úte 09:55 ... Zatím je to nejspolehlivější auto, co jsem kdy měl...
Tohle je skvělé slyšet!
od Americkej
27.4.2026, pon 16:20
Fórum: Stelvio
Téma: Stelvio (pokec)
Odpovědi: 1539
Zobrazení: 605118

Re: Stelvio (pokec)

Altík že oddělá jiná baterka? Tak to slyším prvně, prosím o zdroj. JPP neberu v potaz...
od Americkej
25.4.2026, sob 07:55
Fórum: Naše Alfy
Téma: Hampice - Alfa Romeo 164 QV (1992)
Odpovědi: 2851
Zobrazení: 689914

Re: Hampice - Alfa Romeo 164 QV (1992)

Tvrdohlavost je někdy dobrá vlastnost. A tichá pumpa potěší :smt023
od Americkej
13.4.2026, pon 19:55
Fórum: Naše Alfy
Téma: Hampice - Alfa Romeo Giulia 2.0T Super
Odpovědi: 394
Zobrazení: 131684

Re: Hampice - Alfa Romeo Giulia 2.0T Super

Pravda, k té šedé jsou všechny barevný varianty brzdičů OK.
od Americkej
13.4.2026, pon 08:46
Fórum: Naše Alfy
Téma: Hampice - Alfa Romeo Giulia 2.0T Super
Odpovědi: 394
Zobrazení: 131684

Re: Hampice - Alfa Romeo Giulia 2.0T Super

Hampi, dej ty brzdiče do barvy. Červená by jim slušela :-)
od Americkej
3.4.2026, pát 13:17
Fórum: Naše Alfy
Téma: Americkej - AR Stelvio 2.0T 280k 2021 Q4 Veloce
Odpovědi: 21
Zobrazení: 5287

Re: Americkej - AR Stelvio 2.0T 280k 2021 Q4 Veloce

Ahoj, jeden člen mne požádal o fotky umístění ovladače pedal boxu od Remusu. Důvod, proč jsem vybral kabel verzi je, že nemusím myslet na další baterku v ovladači. Dal jsem to záměrně mimo zorné pole. Ale stačí se lehce naklonit doprava a mám hned jasno, jaký režim tam je.

https://i.postimg.cc ...
od Americkej
23.3.2026, pon 17:50
Fórum: Naše Alfy
Téma: Americkej - AR Stelvio 2.0T 280k 2021 Q4 Veloce
Odpovědi: 21
Zobrazení: 5287

Re: Americkej - AR Stelvio 2.0T 280k 2021 Q4 Veloce

Milé setkání, podle mého gusta. Třeba někdy spolu proženeme motorky a vypijem pár piv :-)
od Americkej
23.3.2026, pon 16:34
Fórum: Naše Alfy
Téma: Americkej - AR Stelvio 2.0T 280k 2021 Q4 Veloce
Odpovědi: 21
Zobrazení: 5287

Re: Americkej - AR Stelvio 2.0T 280k 2021 Q4 Veloce

Pro kompletní historii uvedu dnešní drobnost. Odstranění SGW modulu. Cesta byla přímá, ovšem po odstranění budíků. Moc si nedokážu představit to dělat zespodu. Podle umístění vážně nechtějí, aby se v tom lidi šťourali sami. Tímto děkuji super ochotnému členovi, který operaci provedl. Já bych tu ...
od Americkej
11.3.2026, stř 14:10
Fórum: Stelvio
Téma: Stelvio (pokec)
Odpovědi: 1539
Zobrazení: 605118

Re: Stelvio (pokec)

Díky.
od Americkej
11.3.2026, stř 11:48
Fórum: Stelvio
Téma: Stelvio (pokec)
Odpovědi: 1539
Zobrazení: 605118

Re: Stelvio (pokec)

U výrobce tedy Fitcamx-com? Nabízejí tři varianty, kterou jsi vzal? Tu zadní kameru nevím jestli potřebuju, ale mám rád blbinky :-)
od Americkej
11.3.2026, stř 02:21
Fórum: Stelvio
Téma: Stelvio (pokec)
Odpovědi: 1539
Zobrazení: 605118

Re: Stelvio (pokec)

Konečně taková, co nedráždí. Potřebuju jí.
od Americkej
9.3.2026, pon 10:39
Fórum: Stelvio
Téma: Stelvio (pokec)
Odpovědi: 1539
Zobrazení: 605118

Re: Stelvio (pokec)

Bude hodně záležet jaký trasy a jak jezdíš. Moje typická trasa je cca 40 km okresky, jednou za měsíc pár stovek dálnice. Ale moc rád jí šlapu na krk, proto jsem jí koupil. Na voliči D-N-A jsem "A" nikdy nepoužil. Prostě když jezdím s radostí, potřebu počítat PHM moc nemám. Tak jako u motorek, nebo ...
od Americkej
8.3.2026, ned 23:23
Fórum: Stelvio
Téma: Stelvio (pokec)
Odpovědi: 1539
Zobrazení: 605118

Re: Stelvio (pokec)

Za 12
od Americkej
4.3.2026, stř 13:24
Fórum: Stelvio
Téma: Navigace - živá doprava
Odpovědi: 71
Zobrazení: 36529

Re: Navigace - živá doprava

Srovnávat Spotify s autem za mego a třičtvrtě, jehož součástí je tahle navigace od výroby... :-) Především mi vadí ten rozpor oproti USA, u evropskýho auta!
od Americkej
4.3.2026, stř 09:43
Fórum: Stelvio
Téma: Navigace - živá doprava
Odpovědi: 71
Zobrazení: 36529

Re: Navigace - živá doprava

Já bych třeba Palubní navigaci chtěl. Jen nechci platit k šesti tisícům za mapy jen na tři roky. Zejména když vím, že pro americký trh jsou mapy i celoživotní podpora zdarma. Pak si připadám, že z nás evropanů dělá AR blbce, asi v rámci znovuobnovení důvěry ve značku.
od Americkej
2.3.2026, pon 17:44
Fórum: Naše Alfy
Téma: Pete Biggy - Alfa Romeo Stelvio
Odpovědi: 91
Zobrazení: 36807

Re: Pete Biggy - Alfa Romeo Stelvio

Amen.
od Americkej
17.2.2026, úte 12:10
Fórum: Giulia
Téma: Olej ve vodě a nefunkční Start/Stop
Odpovědi: 32
Zobrazení: 5673

Re: Olej ve vodě a nefunkční Start/Stop

A safra, to je tedy pracnější, než bych čekal. Při příštím oleji sáhnu na ty spodní, ke kterým se lze dostat. Podle nich pak usoudím, jestli mne čeká větší rozborka. Do té doby budu jen hlídat čistotu náplně v expanzce. Jen tedy doufám, že v 2021 už to skládali méně po cikánsku a větší rozborce se ...
od Americkej
16.2.2026, pon 18:40
Fórum: Giulia
Téma: Olej ve vodě a nefunkční Start/Stop
Odpovědi: 32
Zobrazení: 5673

Re: Olej ve vodě a nefunkční Start/Stop


Tak jsem se do toho pustil... Dneska jsem se probojoval az k chladici oleje a je komplet volny. Krom sroubu, na ktere jsem dosahl a dotahl jako provizorni fix... tak zbytek volny. Chladic byl tedy kompletne uvolneny, ale ne ze srouby jen volne, ale jsou jako uplne volne rukou.

Jaký máš rok a ...
od Americkej
16.2.2026, pon 11:57
Fórum: Giulia
Téma: Olej ve vodě a nefunkční Start/Stop
Odpovědi: 32
Zobrazení: 5673

Re: Olej ve vodě a nefunkční Start/Stop

Kluci, má ten neduh i větší brácha? Tohle kontrolovat by mě ve snu nenapadlo.
od Americkej
10.2.2026, úte 09:52
Fórum: Stelvio
Téma: Tažné zařízení a vše kolem
Odpovědi: 72
Zobrazení: 35663

Re: Tažné zařízení a vše kolem

mcernoch píše: 10.2.2026, úte 08:17 Za mě OK,
jen já osobně bych nechtěl pevné tažné.
Ale tohle je odnímatelné.

Přejít na rozšířené vyhledávání