Nalezeno 160 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 22.6.2026, pon 22:50
- Fórum: Giulia
- Téma: Giulia - běžné verze (pokec...)
- Odpovědi: 3794
- Zobrazení: 1201484
Re: Giulia - běžné verze (pokec...)
Myslel jsem si to. Vadilo mi to věčný otravování, když tam dávám telefon bez indukce. Protože to je šikovná kapsa. Nemá ten charger třeba samostatnou pojistku?
- 22.6.2026, pon 17:18
- Fórum: Giulia
- Téma: Giulia - běžné verze (pokec...)
- Odpovědi: 3794
- Zobrazení: 1201484
Re: Giulia - běžné verze (pokec...)
U Stelvia je to stejný, můžu si vypnout oznamování, ale jestli s tím vypnu i dobíjení, to nevím.
- 20.6.2026, sob 15:22
- Fórum: Stelvio
- Téma: STELVIO Hlučnost v interiéri od vzduchu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 225
Re: STELVIO Hlučnost v interiéri od vzduchu
Auto má panoramatickou střechu? Pokud vím, ta jediná není odhlučněná a přenáší kravál. Proto jsem si absenci panoramy dal jako podmínku při výběru auta. Mluvím tedy o předchozím modelu (2021).
- 13.6.2026, sob 07:34
- Fórum: Stelvio
- Téma: Stelvio (pokec)
- Odpovědi: 1539
- Zobrazení: 605118
Re: Stelvio (pokec)
Fotky Alfy jsou z německýho placu, pár fotek interieru je přimíchanejch Corvetty... má v tom bordel.
- 13.5.2026, stř 07:55
- Fórum: Stelvio
- Téma: Stelvio (pokec)
- Odpovědi: 1539
- Zobrazení: 605118
Re: Stelvio (pokec)
Je to Alfa, je ženského rodu. Chvíli musela dělat herečku, než dostala na p.del :-)
A co je hezčí, než Stelvio v garáži? No jo, dvě Stelvia, třebas jen na chvíli.

A co je hezčí, než Stelvio v garáži? No jo, dvě Stelvia, třebas jen na chvíli.

- 5.5.2026, úte 15:19
- Fórum: Naše Alfy
- Téma: Hampice - Alfa Romeo Giulia 2.0T Super
- Odpovědi: 394
- Zobrazení: 131684
Re: Hampice - Alfa Romeo Giulia 2.0T Super
Tohle je skvělé slyšet!
- 27.4.2026, pon 16:20
- Fórum: Stelvio
- Téma: Stelvio (pokec)
- Odpovědi: 1539
- Zobrazení: 605118
Re: Stelvio (pokec)
Altík že oddělá jiná baterka? Tak to slyším prvně, prosím o zdroj. JPP neberu v potaz...
- 25.4.2026, sob 07:55
- Fórum: Naše Alfy
- Téma: Hampice - Alfa Romeo 164 QV (1992)
- Odpovědi: 2851
- Zobrazení: 689914
Re: Hampice - Alfa Romeo 164 QV (1992)
Tvrdohlavost je někdy dobrá vlastnost. A tichá pumpa potěší 
- 13.4.2026, pon 19:55
- Fórum: Naše Alfy
- Téma: Hampice - Alfa Romeo Giulia 2.0T Super
- Odpovědi: 394
- Zobrazení: 131684
Re: Hampice - Alfa Romeo Giulia 2.0T Super
Pravda, k té šedé jsou všechny barevný varianty brzdičů OK.
- 13.4.2026, pon 08:46
- Fórum: Naše Alfy
- Téma: Hampice - Alfa Romeo Giulia 2.0T Super
- Odpovědi: 394
- Zobrazení: 131684
Re: Hampice - Alfa Romeo Giulia 2.0T Super
Hampi, dej ty brzdiče do barvy. Červená by jim slušela :-)
- 3.4.2026, pát 13:17
- Fórum: Naše Alfy
- Téma: Americkej - AR Stelvio 2.0T 280k 2021 Q4 Veloce
- Odpovědi: 21
- Zobrazení: 5287
Re: Americkej - AR Stelvio 2.0T 280k 2021 Q4 Veloce
Ahoj, jeden člen mne požádal o fotky umístění ovladače pedal boxu od Remusu. Důvod, proč jsem vybral kabel verzi je, že nemusím myslet na další baterku v ovladači. Dal jsem to záměrně mimo zorné pole. Ale stačí se lehce naklonit doprava a mám hned jasno, jaký režim tam je.
https://i.postimg.cc ...
https://i.postimg.cc ...
- 23.3.2026, pon 17:50
- Fórum: Naše Alfy
- Téma: Americkej - AR Stelvio 2.0T 280k 2021 Q4 Veloce
- Odpovědi: 21
- Zobrazení: 5287
Re: Americkej - AR Stelvio 2.0T 280k 2021 Q4 Veloce
Milé setkání, podle mého gusta. Třeba někdy spolu proženeme motorky a vypijem pár piv :-)
- 23.3.2026, pon 16:34
- Fórum: Naše Alfy
- Téma: Americkej - AR Stelvio 2.0T 280k 2021 Q4 Veloce
- Odpovědi: 21
- Zobrazení: 5287
Re: Americkej - AR Stelvio 2.0T 280k 2021 Q4 Veloce
Pro kompletní historii uvedu dnešní drobnost. Odstranění SGW modulu. Cesta byla přímá, ovšem po odstranění budíků. Moc si nedokážu představit to dělat zespodu. Podle umístění vážně nechtějí, aby se v tom lidi šťourali sami. Tímto děkuji super ochotnému členovi, který operaci provedl. Já bych tu ...
- 11.3.2026, stř 14:10
- Fórum: Stelvio
- Téma: Stelvio (pokec)
- Odpovědi: 1539
- Zobrazení: 605118
Re: Stelvio (pokec)
Díky.
- 11.3.2026, stř 11:48
- Fórum: Stelvio
- Téma: Stelvio (pokec)
- Odpovědi: 1539
- Zobrazení: 605118
Re: Stelvio (pokec)
U výrobce tedy Fitcamx-com? Nabízejí tři varianty, kterou jsi vzal? Tu zadní kameru nevím jestli potřebuju, ale mám rád blbinky :-)
- 11.3.2026, stř 02:21
- Fórum: Stelvio
- Téma: Stelvio (pokec)
- Odpovědi: 1539
- Zobrazení: 605118
Re: Stelvio (pokec)
Konečně taková, co nedráždí. Potřebuju jí.
- 9.3.2026, pon 10:39
- Fórum: Stelvio
- Téma: Stelvio (pokec)
- Odpovědi: 1539
- Zobrazení: 605118
Re: Stelvio (pokec)
Bude hodně záležet jaký trasy a jak jezdíš. Moje typická trasa je cca 40 km okresky, jednou za měsíc pár stovek dálnice. Ale moc rád jí šlapu na krk, proto jsem jí koupil. Na voliči D-N-A jsem "A" nikdy nepoužil. Prostě když jezdím s radostí, potřebu počítat PHM moc nemám. Tak jako u motorek, nebo ...
- 8.3.2026, ned 23:23
- Fórum: Stelvio
- Téma: Stelvio (pokec)
- Odpovědi: 1539
- Zobrazení: 605118
Re: Stelvio (pokec)
Za 12
- 4.3.2026, stř 13:24
- Fórum: Stelvio
- Téma: Navigace - živá doprava
- Odpovědi: 71
- Zobrazení: 36529
Re: Navigace - živá doprava
Srovnávat Spotify s autem za mego a třičtvrtě, jehož součástí je tahle navigace od výroby... :-) Především mi vadí ten rozpor oproti USA, u evropskýho auta!
- 4.3.2026, stř 09:43
- Fórum: Stelvio
- Téma: Navigace - živá doprava
- Odpovědi: 71
- Zobrazení: 36529
Re: Navigace - živá doprava
Já bych třeba Palubní navigaci chtěl. Jen nechci platit k šesti tisícům za mapy jen na tři roky. Zejména když vím, že pro americký trh jsou mapy i celoživotní podpora zdarma. Pak si připadám, že z nás evropanů dělá AR blbce, asi v rámci znovuobnovení důvěry ve značku.
- 2.3.2026, pon 17:44
- Fórum: Naše Alfy
- Téma: Pete Biggy - Alfa Romeo Stelvio
- Odpovědi: 91
- Zobrazení: 36807
- 17.2.2026, úte 12:10
- Fórum: Giulia
- Téma: Olej ve vodě a nefunkční Start/Stop
- Odpovědi: 32
- Zobrazení: 5673
Re: Olej ve vodě a nefunkční Start/Stop
A safra, to je tedy pracnější, než bych čekal. Při příštím oleji sáhnu na ty spodní, ke kterým se lze dostat. Podle nich pak usoudím, jestli mne čeká větší rozborka. Do té doby budu jen hlídat čistotu náplně v expanzce. Jen tedy doufám, že v 2021 už to skládali méně po cikánsku a větší rozborce se ...
- 16.2.2026, pon 18:40
- Fórum: Giulia
- Téma: Olej ve vodě a nefunkční Start/Stop
- Odpovědi: 32
- Zobrazení: 5673
Re: Olej ve vodě a nefunkční Start/Stop
Tak jsem se do toho pustil... Dneska jsem se probojoval az k chladici oleje a je komplet volny. Krom sroubu, na ktere jsem dosahl a dotahl jako provizorni fix... tak zbytek volny. Chladic byl tedy kompletne uvolneny, ale ne ze srouby jen volne, ale jsou jako uplne volne rukou.
Jaký máš rok a ...
- 16.2.2026, pon 11:57
- Fórum: Giulia
- Téma: Olej ve vodě a nefunkční Start/Stop
- Odpovědi: 32
- Zobrazení: 5673
Re: Olej ve vodě a nefunkční Start/Stop
Kluci, má ten neduh i větší brácha? Tohle kontrolovat by mě ve snu nenapadlo.
- 10.2.2026, úte 09:52
- Fórum: Stelvio
- Téma: Tažné zařízení a vše kolem
- Odpovědi: 72
- Zobrazení: 35663
Re: Tažné zařízení a vše kolem
Ale tohle je odnímatelné.
