Xenony (HID)

tuta146
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4051
Registrován: 16.3.2009, pon 22:56
Bydliště: Kladno

Re: Xenony (HID)

Příspěvek od tuta146 » 27.12.2014, sob 10:12

protože jiné napětí a jiná patice?
Jinak souhlas s Bulletem, když už tam jsou originální xenony (co bych za ně dal) tak je nesmysl to nějak bastlit, dej to proměřit a uvidíš.
Alfa Romeo 159 2,2 ti
Alfa Romeo 156 2.0 JTS
ex Alfa Romeo 146 1.4 TS

Bull.et
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 703
Registrován: 2.3.2007, pát 22:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony (HID)

Příspěvek od Bull.et » 27.12.2014, sob 10:22

Gaver píše:Jelikož je potřeba na alfě řešit více věcí (vnitřní kloub poloosy P+L, přetěsnění vstřik.čerpadla) hledám pro světla nejlevnější a co možná nejjednodušíí variantu, tak aby to svítilo a bylo to bezpečné jak pro mě, tak pro ostatní řidiče...
Proč stahovat kalhoty když brod je ještě daleko ,) nejdřív to chce vědět kde je problém a až pak vymýšlet. Nicméně tak jako tak bych to neřešil bastlením, budeš pak mít auto slepený jak vlaštovčí hnízdo, což není nikdy dobrý.

jinak výbojky z HID sady tam nenacpeš, standardní žárovky taky ne a balasty pravděpodobně taky ne (konektory atd..) většina těhle prima zásahů znamená domrvení stávajících konektorů, kvanta izolačky a následná vlhkost v kabelech a po nějaký době potenciální větší problémy. Jestli to auto chceš používat, tak se budeš muset smířit s tím, že to něco stojí.
Alfa Romeo 159 2.4 JTDm Ti
Alfa Romeo 156 Crosswagon
Ex Alfa Romeo 145 1.6 boxer R.I.P

Gaver

Příspěvky: 7
Registrován: 24.12.2014, stř 21:33
Bydliště: Mohelnice

Re: Xenony (HID)

Příspěvek od Gaver » 27.12.2014, sob 21:16

Psala jsem výše, že chci mít nachystanou variantu pro případ, že by to opravit nešlo, ale stále doufám, že půjde. Neni to moje první auto, ani první alfa, takže vím, že údržba aut něco stojí, až bude rodičovská v čr 20tis. tak si nebudu muset vymrčovat jak nejlevněji opravit svou alfici :wink:

Odpovědět

Zpět na „156“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů