Brněnské servisy - pokec, dotazy....

option780

Příspěvky: 31
Registrován: 20.12.2016, úte 21:08

Re: Brněnské servisy - pokec, dotazy....

Příspěvek od option780 » 12.7.2019, pát 11:42

Ahoj,

chtěl by poprosit, jestli někdo neví o skutečně dobrém servisu v JMK.

Sám mám hrozně málo času a nechci se pouštět do extrémních zásahů, na který nemám znalosti. Mám ale krásný kousky, který potřebuji udržovat v top stavu (ani špetka koroze, bez škrábanců, interiéry bez sraček, krásný auta, který zbožňuji).

Vyzkoušel jsem v JMK téměř všechno a zkušenosti jsou zatím nic moc. Opravdu se nebojím platit, ale chtěl bych člověka, který tam nebude srát špatnej olej, měnit jiný díly, než je třeba. Nechci už svoje auto potkávat 250 km od servisu a pak vidět, jak tomu studenýmu dá knedlík z parkálu (zkušenost s AMG), objevovat jinej olej v převodovce, dostat auto s odřeným kufrem (po nacouvání do zasrané tůje a ponechání auta tak ve vichřici), po opravě převodovky za 35 k bez rozdílu nebo po měsíci a půl, co auto stojí na dvoře servisu si ho vyzvednout, protože mě servis po předchozí domluvě nakonec pošle do prdele, že měnit spojku s dvouhmotou nebude, protože na to nemá čas a prostředky.

A to sem za to k...a vždy zaplatil bez keců, co si za to řekli. Vím, kolik většina dílů stojí a nemám problémy s provizí servisu jako někteří sociálové. Ale do prdele, pokud se mi čtyřikrát zkroutí brzdy a já musím škemrat, aby zkontrolovali nápravu, protože tam do piče asi něco bude a pak si to objevím sám, tak už ne. Nechci tady zbytečně jmenovat, ale jedná se o největší servisy v JMK, ne žádný borce z garáže. Třeba na jednom autě jsem řešil vadu DRV ventilu asi napodesáté po výměně půlky motoru, když jsem přes kecy servisu vnutil výměnu tohoto dílu a ejhle, auto 10 tis. km bez opětující se chyby motoru v kopci.

Nejsem absolutně žádnej ztěžovatel. Vždycky chci origo díly, pokud jsou a platím. Nedohaduji se o hodinách, pokud mi někdo za výměnu oleje nenaúčtuje 12 hodin s kecem "jé pardon, omyl". Prostě chci ty auta držet krásný (mám na AMG 580 tis. km a nikdo by to neřekl), protože si užívám vlastnosti starých aut.

Pokud byste tedy věděli o někom, kdo s těma autama nedělá hovna, opravdu tomu rozumí a má v tom třeba i zalíbení a chtělo by se mu pravidelně a za prachy samozřejmě udržovat dvě krásný Alfy, prosím, dejte mi vědět. Už jsem jezdil i na druhej konec republiky, ale to je na pravidelnou údržbu moc daleko.

Díky moc
Moje alfa, moje láska
Motor 2.4 je důkaz, že i ropa může být neskutečná zábava
166 3.2
166 2.4 JTDm

WhySoSad
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1106
Registrován: 19.8.2015, stř 07:36
Bydliště: Brno

Re: Brněnské servisy - pokec, dotazy....

Příspěvek od WhySoSad » 15.7.2019, pon 12:11

Můžu vřele doporučit kamaráda co dělá na servisu v Tuřanech v Brně, na dílnu jim jezdí i hromady sportovních aut na servis z celého Brna, minulý týden tam byla Alfa 4C. Já jsem jezdil vždy jen k němu, mám jistotu, že do auta přijde to co tam patří a že to bude udělané pořádně. Do Alf je blázen, jezdím tam ve volným čase okukovat, sbírat rozumy a povídat o autech.

Zavolej mu na tel.: 602 633 558 - Janek Trněný, odkaž se na mě (Vašek Veselý) a určitě se domluvíte.
Alfa Romeo Spider 916 - 3.0 12V
Kia Proceed GT
Alfa Romeo 159 Ti 2.2 JTS
Alfa Romeo 159 2.4 JTD
Lancia Lybra - 2.4 JTD

option780

Příspěvky: 31
Registrován: 20.12.2016, úte 21:08

Re: Brněnské servisy - pokec, dotazy....

Příspěvek od option780 » 15.7.2019, pon 14:33

WhySoSad píše: 15.7.2019, pon 12:11 Můžu vřele doporučit kamaráda co dělá na servisu v Tuřanech v Brně, na dílnu jim jezdí i hromady sportovních aut na servis z celého Brna, minulý týden tam byla Alfa 4C. Já jsem jezdil vždy jen k němu, mám jistotu, že do auta přijde to co tam patří a že to bude udělané pořádně. Do Alf je blázen, jezdím tam ve volným čase okukovat, sbírat rozumy a povídat o autech.

Zavolej mu na tel.: 602 633 558 - Janek Trněný, odkaž se na mě (Vašek Veselý) a určitě se domluvíte.
Díky moc za doporučení. Janka Trněného znám více méně jen podle jména. Dřív jsem s ním řešil repas vstřiků a to bylo OK a nevěděl jsem, že teď má nebo pracuje v servisu.

Jak na tom bývá časově? Nevíš, jestli se pouští i do větších oprav?
Moje alfa, moje láska
Motor 2.4 je důkaz, že i ropa může být neskutečná zábava
166 3.2
166 2.4 JTDm

WhySoSad
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1106
Registrován: 19.8.2015, stř 07:36
Bydliště: Brno

Re: Brněnské servisy - pokec, dotazy....

Příspěvek od WhySoSad » 15.7.2019, pon 14:48

Pracuje v servisu už dlouhou dobu. Záleží co by jsi potřeboval, většinu věcí co se mění jako spotřebka tam zvládají bez problémů, pokud už jde o nějaký vyvařování, lak atp. tak se to samozřejmě vozí jinam. Však zkus zavolat a poptat se.

Časově těžko říct, týden max dva, záleží co potřebuješ. Já to s ním mám trochu jinak, tak je to vždycky na osobní domluvě.
Alfa Romeo Spider 916 - 3.0 12V
Kia Proceed GT
Alfa Romeo 159 Ti 2.2 JTS
Alfa Romeo 159 2.4 JTD
Lancia Lybra - 2.4 JTD

borkoto

Příspěvky: 4
Registrován: 22.4.2019, pon 14:17

Re: Brněnské servisy - pokec, dotazy....

Příspěvek od borkoto » 22.4.2020, stř 02:27

Doporučuji take Jiřího Sedlaka z Kralovo Pole. Mám AR 156 2,4 20V a často jsem tam kvůli opravám. Dobré ceny a precizní práce.

2021:Bohužel trvale uzavřel.

Daniell

Příspěvky: 43
Registrován: 5.1.2014, ned 12:49

Re: Brněnské servisy - pokec, dotazy....

Příspěvek od Daniell » 28.2.2021, ned 08:09

Jj. S Jiřím Sedlákem jsem byl taky spokojen. Bohužel to opravdu letos v lednu zavřel. Proto se taky snažím zjistit kde je nějaký rozumný servis kam když přijedu s Alfou tak neuslyším debilní řeči že mám Alfu atd.. Sedlák má na své stránce informace o tom že končí ale má tam napsáno i to že autoservis Sorena je stále v provozu... podle fotek mi to připadá že ta Sorena je stejná dílna. Nevíte o tom něco?
AR 159 SW TBi Ti

Daniell

Příspěvky: 43
Registrován: 5.1.2014, ned 12:49

Re: Brněnské servisy - pokec, dotazy....

Příspěvek od Daniell » 28.2.2021, ned 19:52

A pak že se alfy serou :D to není přece možný když nikdo nejezdí do servisu :D ;)
AR 159 SW TBi Ti

borkoto

Příspěvky: 4
Registrován: 22.4.2019, pon 14:17

Re: Brněnské servisy - pokec, dotazy....

Příspěvek od borkoto » 2.5.2021, ned 18:11

Daniell píše: 28.2.2021, ned 08:09 Jj. S Jiřím Sedlákem jsem byl taky spokojen. Bohužel to opravdu letos v lednu zavřel. Proto se taky snažím zjistit kde je nějaký rozumný servis kam když přijedu s Alfou tak neuslyším debilní řeči že mám Alfu atd.. Sedlák má na své stránce informace o tom že končí ale má tam napsáno i to že autoservis Sorena je stále v provozu... podle fotek mi to připadá že ta Sorena je stejná dílna. Nevíte o tom něco?
Ano, Sorena servis stále je, ale já tam nejsem od té doby, co Jiří odešel.

borkoto

Příspěvky: 4
Registrován: 22.4.2019, pon 14:17

Re: Brněnské servisy - pokec, dotazy....

Příspěvek od borkoto » 2.5.2021, ned 18:15

Daniell píše: 28.2.2021, ned 08:09 . Proto se taky snažím zjistit kde je nějaký rozumný servis kam když přijedu s Alfou tak neuslyším debilní řeči že mám Alfu atd.
Přesunul jsem se do Izi Garage poblíž Krenda Servis. Zatím jsem spokojený. Podrobnosti najdete na FB.

Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti