pískání od předního kola

Odpovědět
Armies
Uživatelský avatar

Příspěvky: 32
Registrován: 21.8.2009, pát 19:57

pískání od předního kola

Příspěvek od Armies » 21.8.2009, pát 22:02

Zdravim, mam problem s alfinou asi pred tydnem.... mi zacalo piskat u predniho kola pri trochu rejdu do prava..piskavy zvuk to vydava jako kdyz jedete ze starym koleckem...neni to stale ..zacina to pri ujeti nekolik KM...nekdy je to strane :evil: ...ale jen pri rejdu do prava.....byl jsem v servisu..tam mi tlakem vzduchu vyfoukali bordel...udajne muze byt v desticce spona /desticky jsou dobre/...jeste jsem zapomnel napsat...ze pri seslapnuti brzdoveho pedalu piskani prestane...tak bych vyloucil lozisko, pak leda nechat rozebrat predni brzdy, pokud nekdo mel taky takovy problem..prosim o radu co by to mohlo byt.

Kůrkyn
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4913
Registrován: 13.5.2007, ned 23:56
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Re: Piskani od predniho kola.

Příspěvek od Kůrkyn » 22.8.2009, sob 09:05

Třeba jsou moc orezlé hrany brzd. kotouče na vnějším a vnitřním obvodu třecí plochy? Pískání dělá právě ta rez, když je jí tam hodně a dře o destičku i z boku.
Vzít ostrý sekáč, opřít o třmen a točit kotoučem a takhle to oškrábat (pozor na plochu).

Armies
Uživatelský avatar

Příspěvky: 32
Registrován: 21.8.2009, pát 19:57

Re: Piskani od predniho kola.

Příspěvek od Armies » 22.8.2009, sob 09:57

Kůrkyn píše:Třeba jsou moc orezlé hrany brzd. kotouče na vnějším a vnitřním obvodu třecí plochy? Pískání dělá právě ta rez, když je jí tam hodně a dře o destičku i z boku.
Vzít ostrý sekáč, opřít o třmen a točit kotoučem a takhle to oškrábat (pozor na plochu).
Diky za radu :wink: , dnes to rozeberu a zkusim..servisak mi rikal ze jsou nahore orezle kotouce.

Kůrkyn
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4913
Registrován: 13.5.2007, ned 23:56
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Re: Piskani od predniho kola.

Příspěvek od Kůrkyn » 22.8.2009, sob 17:19

tak to je ono, to už to mohl taky omlátit...

Armies
Uživatelský avatar

Příspěvky: 32
Registrován: 21.8.2009, pát 19:57

Re: Piskani od predniho kola.

Příspěvek od Armies » 1.9.2009, úte 17:39

Kůrkyn píše:tak to je ono, to už to mohl taky omlátit...
Tak zbrouseno..a je po piskani..dik za pomoc :wink:

Odpovědět

Zpět na „147“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů