topgear kokot

všechny transaxle od Alfetty až po 75...
Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18542
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: topgear kokot

Příspěvek od Kubas » 2.9.2009, stř 16:22

jo jo, jejich humor je opravdu ryze anglický :smt023 Jsou lidi, kteří angl. humoru nikdy nepřijdou na chuť, ale třeba já na tom vyloženě ujíždím :wink:
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

RV147
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2137
Registrován: 30.11.2007, pát 21:26
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: topgear kokot

Příspěvek od RV147 » 2.9.2009, stř 18:00

Top gear jako takovej mi nevadí. Prostě se ten pořad musí i prodat takže ke spoustě dobrejch dílů musí přihodit i tu trochu sraček pro masy. Tenhle díl patří právě k těm horším. Můj názor nemá co dělat s politikou a už vůbec ne hájit poměry minulosti. Prostě jsem tak vychovanej a cítím to tak. Když jsem něco zničil jako dítě tam mi naši ve věku kdy jsem to byl schopnej pochopit řekli, že mi to šlo rychle zničit, ale ať to zkusím opravit, popř. si na brigádě vydělat peníze na věc novou. Vám někdo dával kapesný, za který byste si koupily Škodárnu, kterou ještě ten den odepíšete ? Všechno je relativní, teď 75-ka,Spider apod. není žádaný veterán stejně jako Š120, ale co za 20-30let. I Š1000MB už dneska lidi okukujou a co jich všude bylo.
Co je podle Vás zabavnýho na tom, že auto zprasím zelenou barvou a vzájemně do sebe narážím ?
Alfa Romeo 147-3dv. 1.9JTD16V-powered by Sarkan
Alfa Romeo 75 2.0 TS
Chevrolet Corvette C6

Milano75
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5150
Registrován: 7.5.2008, stř 15:22
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: topgear kokot

Příspěvek od Milano75 » 2.9.2009, stř 20:46

souhlas :smt023
Alfa Romeo 75 3.0 V6 QV America
Alfa Romeo 75 2,0TS
Alfa Romeo Alfetta GT 1,8 1975 + skelet 1981
Alfa Romoe 159 2,4JTDM SW TI

JP159
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 764
Registrován: 2.10.2007, úte 23:10

Re: topgear kokot

Příspěvek od JP159 » 2.9.2009, stř 21:12

Kubas píše:JP: klasický politický :ot: Ale tentokrát jsi měl pravdu, za bolševika si lidi opravdu všeho vážili mnohem víc - zejména na stavu přírody v Česku se tato láska projevila obzvlášť viditelně..... :butthead:
No Kubasi když už si nakousnul tu přírodu ,tak asi tomu nebudeš věřit, ale třeba Šumava byla nádherně zachovalá když tam bylo vojenské pásmo a PS a ted jim tu Šumavu celou asi sežere kůrovec v důsledku toho jak se o ty lesy 20let starají noví páni. Zajed si tam, aby si to viděl na vlastní oči. Lesy jako po kobercovým náletu. Tak ,že tvoji ironii neberu. A případné keci,že dřív nebyl kůrovec taky ne. :butthead:

Richie píše - holt ne kazdej je takovej jako my...my kteri citime bolest, kdyz vymeteme diru na siilnici....my kteri mame sucho v krku,kdyz sviti kontrolka rezervy...my kteri pri prujezdu zatackou a tim se zvysujici odstredivou silou neziskavame na obliceji skleb ale usmev...my kteri si v aute nepoustime radio,aby jsme mohli poslouchat zvuk italskych valcu letajicich silenou rychlosti pri 6000ot/min...my ALFISTI
Tak to mě pohladilo po duši, cítím to stejně. =D> :smt023
JP159
Alfa Romeo 75 2,0 TS
Alfa Romeo 159 2,2 JTS

Harous
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8485
Registrován: 5.1.2007, pát 12:22

Re: topgear kokot

Příspěvek od Harous » 2.9.2009, stř 21:20

:ot: stoptalk
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Richie
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7023
Registrován: 5.1.2007, pát 08:14

Re: topgear kokot

Příspěvek od Richie » 3.9.2009, čtv 07:00

andy_xx píše:
to je sice pěkné, ale co tím chtěl básník říci? :D
tim jsem chtel rict ,ze bych nikdy takovou prasarnu nedelal a kdyz uz by to bylo opravdu nutne ,tak s nejakou tuctovkou kterych se vsude vali kupy...a ne alfou romeo :)
Zakladatel webu a fóra Alfisti.cz...

hondzik
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3209
Registrován: 25.8.2008, pon 23:38
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: topgear kokot

Příspěvek od hondzik » 3.9.2009, čtv 08:35

Ano souhlas, věci mají duši, ale jak který, jak velkou a jak pro koho. Kdysi dávno jsem na čundru ztratil nůž, nic extra, prostě kudlička za pár kaček. Jenže dárek, nůž kterej se mnou vždycky jezdil... celej den jsem ho hledal až byl zase u mě. Vážím si ho o to víc a přitom blbost za 2 stovky. Třeba mobil beru jako spotřebák, bez citu, to samý počítač, třeba Espace taky prostě moc neřeším. 2x do roka napastovat, co se vy, tak opravit. Jinak nic víc ani míň. Slouží to svému účelu a je to pro mě nahraditelný. Jako by mě nedělalo problém si koupit Kadetta před smrtí a prostě ho dodělat na poli/strčkrosu/ rozřezat do šrotu. Svojí Alfu mám rád, mazlím se s každým šroubkem a nic pro ní není dost dobrý. To auto pro mě znamená splnění snu a má pro mě cenu úplně jinou než jaká je její cena v penězích a.vs.s

A ať si každej dělá se svým majetkem co chce, pokud tím neohrožuje/ neomezuje ostatní. Ať si třeba koupí lambo a zapřáhne za něj brány a zkouší vláčet pole. Je to čistě jen a jen jeho věc. Je to jeho a ostatním do toho je *****

Zrakvili tři auta... Ano, je jich škoda, mohli nadělat ještě spousty parády, ale oni ty auta neukradli, původní majitel je z nějakého důvodu nechtěl, dostal za ně peníze a prostě v tom nevidím problém.

Kdyby tam byl díl škoda race, tak se u toho tady plno lidí skvěle baví, budou slzet jak 120 škůdka po jednom okruhu vaří a klukům na škoda virtu naskáčou z tohodle pupínky. Jejich srdcovou záležitostí jsou škodovky, tady zase Alfy, u někoho zase něco jinýho... Tady ten díl si vzal na mušku nás, ale nedělám z toho tragedii... Víc mi dostává a zvedá když někdo naroubuje na sedana maxi hliníkovou gilotinu z bauhausu. Ale opět- je to jeho auto a ať se klidně po, já si můžu tak max poklepat na čelo :wink:
Alfa Romeo 75 TS
Alfa Romeo 155 V6 Engstler
Alfa Romeo 156 V6 Rosso Proteo

Richie
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7023
Registrován: 5.1.2007, pát 08:14

Re: topgear kokot

Příspěvek od Richie » 3.9.2009, čtv 08:38

tak to jsi napsal dobre :)
Zakladatel webu a fóra Alfisti.cz...

Odpovědět

Zpět na „Tipo 116...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů