SRBA SERVIS JE SUPER!

Franik
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3810
Registrován: 7.1.2007, ned 14:50
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: SRBA SERVIS JE SUPER!

Příspěvek od Franik » 24.12.2014, stř 22:03

osobně jezdím do autorizáku ale né koncernu FIAT ale GM. U auta si stojím případně se v tom hrabu i sám co zvládnu pod kontrolou zkušenýho který pár let v Regiu dělal. Tam bych řekl že se nic takovýho neděje ani na autech lidí kteří nemají možnost na té dílně bejt. Ale věřím tomu že se tak někde děje. Třeba v jiným autorizáku když na faktuře napíšou výměnu Selenia sport power a přitom člověk ví že ani před tím ani potom ho neměli, a bylo sděleno že ho ani neobjednají jelikož pro těch pár kusu se jim to nevyplatí.
Giulietta QV 10/2010 ex.
156 SW 2,4 129kW ex
156 2,5V6 ex
https://www.facebook.com/AutoklempirRovnaniMetodouPdr?fref=ts

Danni
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3288
Registrován: 18.5.2011, stř 20:53
Bydliště: KE

Re: SRBA SERVIS JE SUPER!

Příspěvek od Danni » 25.12.2014, čtv 00:00

166 2.5 V6 rv.00 Q2, lpg
166 2.5 V6 rv.98(ženin presúvač)
ex:Spider 1.8 TS, 156 1.6 TS

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18496
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: SRBA SERVIS JE SUPER!

Příspěvek od Kubas » 25.12.2014, čtv 00:33

to fórum je názornou ukázkou toho, proč je dobré zakázat obrázky v podpisu.... :D
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

kejml
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 998
Registrován: 18.8.2007, sob 14:43
Bydliště: Prahá
Kontaktovat uživatele:

Re: SRBA SERVIS JE SUPER!

Příspěvek od kejml » 25.12.2014, čtv 21:35

@Kubas: Zákazy jsou pro blbce. Co není zakázáno, musíš maximálně využít. Samozřejmě (jen) pro sebe.
0.125 carburatore

www.Zlatnické řemeslo.cz - Zakázková výroba zlatých šperků
Výhody pro Alfisti.cz

zde.
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4371
Registrován: 26.2.2010, pát 15:43
Bydliště: Všude možně
Kontaktovat uživatele:

Re: SRBA SERVIS JE SUPER!

Příspěvek od zde. » 9.1.2015, pát 17:16

kejml píše:@Kubas: Zákazy jsou pro blbce. Co není zakázáno, musíš maximálně využít. Samozřejmě (jen) pro sebe.
¨
To mi uplně připomíná kecy jednoho dědy co chodí kolem mojí garáže a vždy když se tam v něčem vrtám tak do mě tři čtvrtě hodiny hustí jak je dnešní doba zkažená.
Kubas píše:to fórum je názornou ukázkou toho, proč je dobré zakázat obrázky v podpisu.... :D
A nejsou už asi rok zakázané všude?
33

kejml
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 998
Registrován: 18.8.2007, sob 14:43
Bydliště: Prahá
Kontaktovat uživatele:

Re: SRBA SERVIS JE SUPER!

Příspěvek od kejml » 9.1.2015, pát 18:32

@zde. Je demogracije a já mám svoje práva!
čas 6:15 http://www.stream.cz/temna-zona/1000447 ... -policie-2
0.125 carburatore

www.Zlatnické řemeslo.cz - Zakázková výroba zlatých šperků
Výhody pro Alfisti.cz

Marek Bažík

Příspěvky: 63
Registrován: 5.2.2015, čtv 06:41

Re: SRBA SERVIS JE SUPER!

Příspěvek od Marek Bažík » 12.2.2015, čtv 09:10

Moje skúsenosti s autorizovanými servismi sú veľmi zlé. Renault Žilina-výmena spojky-zle osadený semering a vytiekol olej cez diferenciál, auto mi dali o deň neskôr aj to rozložené čo som si všimol, keď som vyšiel zo servisu. Na to mi mechanik povedal, že kto mi to auto vydal keď ešte nie je hotové ani vyskúšané. O 2 týždne reklamácia kvôli tomu semeringu. Oprava zadných prihnitých bŕzd-opravili to tak, že nechali dorýpané kotúče a brzdilo to tak, že som neprešiel cez STK. Prúser za prúserom. VIP auto Žilina (Ford) - už prišli o licenciu - účtovanie vecí, ktoré nerobili. Tam patrí olej, ktorý bol po výmene čierny ako úhoľ a na špinavom motore nebola známka, že by sa ho vôbec niekto dotkol plus kontrola laku na totálne zimou zasvinenom aute. Hajzli a to bol majiteľ otcov kamarát - tomu sa hovorí charakter. Subaru Žilina tiež nevie vymeniť olej len dolievajú, preto chodia uvedomelí do iného autorizáku, ktorý je osvedčený a seriózny. Takže nie sú všetci zlí, ale je ich menej ako hajzlov. Treba si to kontrolovať a prípadne sa sťažovať vyššie aby sa servisy viac báli a pristupovali k svojej práci zodpovednejšie. Evidentne im môžu vziať licenciu. Ja už som na tieto praktiky elrgický a preto si všetko robím sám. Mám manuály, diagnostiku, náradie, ruky nemám ľavé a celkom ma to baví.

Odpovědět

Zpět na „Doporučené servisy, prodejci dílů a e-shopy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů