"EX POST" - 5.1.2008 - Hradeckej srázek...

Radim
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2879
Registrován: 5.1.2007, pát 08:25

Příspěvek od Radim » 7.1.2008, pon 11:57

proč ne, a kdyby bylo letiště k dispozici tak tím líp. taková příprava na Kámen :D
Alfetta GTV L

Richie
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7023
Registrován: 5.1.2007, pát 08:14

Příspěvek od Richie » 7.1.2008, pon 12:36

Tak Hradeckej mikro-piko srazek byl o trech lidech. To uz asi vite :) Zima byla ukrutna. Na parkovisti u Malsovickeho stadionu , kde jsem se kolem 10:15 sesli s Franikem byla zima jak v ruskem filmu. Franik zkousel projet osmicku, ktera byla zrejme navrhnuta na Chevrolet Spark nebo Fabii :) Ja jsem mu pri te jizde malem hlavou vymlatil okenko, ale stejne jsme se mezi pruhy nevesli :) Kolem 11te hodiny kolem nas profrcel Coyote se svoji 147kou. Nazhavil jsem moji 3310ku a za chvilku byl na miste. Tak jsme chvilku pokecali a ja a Coyot jsme si navzajem pujcili auta aby jsme zjistili, ze mi to vubec nebrzdi. Coyotovi brzdy jsou na jednicku. Pak jsem jeste zkousel jak brzdi Franikova V6 a musel jsem konstatovat , ze ac mam cerstve zajete kotouce Brembo MAX a desticky ATE, tak moje EX Skodna 120 brzdila mnooohem lepe. Kdyz jsem videl jak Coyotovi drkotaji zuby ,tak jsem usoudil, ze je pravy cas na odjezd a tak se "kolona" vydala na cestu :) Kuneticka hora je vzdalena cca 15km a vzal jsem to alespon trosku klikatejsim usekem a behem cesty jsem oba moje nasledovniky asi dvakrat nakrmil sazema z meho "echt" nemeckeho Imasaf vyfuku :) Po dojezdu na misto, jsem Coyotovi nabidl svezeni v me 156kove babicce a jeli jsme ji protahnou na lesni rovinku. Coyotovi reakce na zvuk a zatah motoru me velmi potesili :) Koho take ne, ze? Na parkovisti jsme se zase vystridali a ja jsem se poprve projel v jine alfe nez je moje 156ka. Musim rict ze 147ka je moc pekne auticko. 1.9 JTD jede taky moc pekne a hlavne po zvukove strance neni skoro poznat ze jedu s dieselem. Nakonec si jeste Coyote pujcil od Franika V6ku a uz jsme zase frceli lesem :) Musim tedy rict ze zvuk V6, ktery jsem na vlastni usi slysel poprve je proste "uzasny". A kdyz uz jsme meli dost turovani motoru ,tak jsem se sli ohrat. V prijemne restauraci s jeste prijemnejsi obsluhou jsme si dali vsichni shodne smazeny hermelin a pak probehla plodna diskuze o vsem moznem i nemoznem. Dokonce jsem probirali i Skodovky :) Po zaplaceni jsme naskakali do aut a jeli na parkoviste primo pod hradem Kuneticka Hora, kde jsem udelal par fotecek. Pak jsme se vsichni vydali na splh na hrad. Zamerne pisu "splh" protoze ja i Coyot jsme meli letni boty, i kdyz je pravda , ze jsem jsem mel mirnou vyhodu znatelneho vzorku,kdezto Coyote obouval podrazky zn. "slike". Nahore jsme pochvalili praci restauratoru hradu a zkritizovali zamlzeny vyhled, ale radost nam to urcite nezkazilo :) (stejne tam jsou videt akorat Pardubice :( ) Cesta dolu byla o poznani rychlejsi a to hlavne proto, ze jsem jeli prakticky driftem :) Po kratkem pokecu dole na parkovisti jsem se rozloucili. Franik nevedel co by, tak jel navstivit OBI a my s Coyotem jsme si jeste chvili blahoprali ze mame JTDcka a pak jsme taky hupsli do alficek a jeli jsme domu. Myslim,ze i presto ,ze se nas sjelo tak velmi malo ,tak to nebylo spatne mini-setkani .


P.S. Nevim jak to vypadalo pri jizde v kolone ze zadu, ale z prvniho mista , kdyz jsem koukal do zpetneho zrcatka a videl ty alficky,tak to byla parada
!!!



Obrázek

foceno ridicem v zatacce ve zpetnem tak omluvte kvalitu :)

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Zakladatel webu a fóra Alfisti.cz...

Radim
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2879
Registrován: 5.1.2007, pát 08:25

Příspěvek od Radim » 7.1.2008, pon 13:10

sice vás tam bylo málo ale o to víc jste si to užili, koukám. :D report vtipný :smt023
Alfetta GTV L

coyote
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3584
Registrován: 13.8.2007, pon 12:07
Bydliště: blízko Kralup nad Vltavou

Příspěvek od coyote » 7.1.2008, pon 15:53

Richie píše:...zkritizovali zamlzeny vyhled, ale radost nam to urcite nezkazilo :) (stejne tam jsou videt akorat Pardubice :( ) ...
Já věděl, že si rejpneš :smt033


Richie píše: P.S. Nevim jak to vypadalo pri jizde v kolone ze zadu, ale z prvniho mista , kdyz jsem koukal do zpetneho zrcatka a videl ty alficky,tak to byla parada
!!!


Joo, vzadu to byla bomba, kór když jsem místy letěl 150
:wink: :twisted:
Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2002 ex.
Alfa Romeo 164 3.0 V6 12V 1990
Alfa Romeo 166 3.0 V6 24V 2000
Škoda Superb II 3.6 V6 4x4 2010 na prodej

Radim
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2879
Registrován: 5.1.2007, pát 08:25

Příspěvek od Radim » 7.1.2008, pon 16:13

tak co Richie ten Pacov? to je slovo do pranice.. :twisted:
Kůrky, myslíš že by šlo zajistit to letiště?
Alfetta GTV L

Kleofáš
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1478
Registrován: 10.1.2007, stř 14:14
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kleofáš » 7.1.2008, pon 17:55

Raddik píše:tak co Richie ten Pacov? to je slovo do pranice.. :twisted:
Kůrky, myslíš že by šlo zajistit to letiště?
Letiště se zajišťuje přes Prahu a letos to už asi bude stát prachy (šest litrů za víkend). Ale mám i kontakt přímo na správce, takže teoreticky by za ním Kůrkyn mohl zajet a zkusit se s ním domluvit, že by nás tam pustil na dobrý slovo. Je docela pohodář, možná by to šlo.
Jinak všude po ČR jsou čtyřsetmetrová letiště pro čmeláky, která jsou zadarmo a pro naše potřeby nepříliš formálního srázku asi dostačující. Vím o jednom u Chrudimi, další asi 20km od Jihlavy, další u Náměště nad Oslavou (to na obrázku)...

Něco v tomhle stylu, snad se to zobrazí:
http://www.mapy.cz/#x=137141056@y=13290 ... _149833601
Alfa 2600 Sprint * Alfa 2000 Spider * Alfetta GT * 75 1.6 IE * 164 2.0 V6 TB * projekt AR51 Matta *Giulia Veloce
ex: 147 JTD, 147 2.0TS, 147 GTA, 156 2.4 MJET a hromada fiatů, jedna Lancia a jeden trabant

Radim
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2879
Registrován: 5.1.2007, pát 08:25

Příspěvek od Radim » 7.1.2008, pon 20:23

ta Chrudim by byla asi ideální, díky za tip.
Richie, tak jako majitel webu založ vlákno na ten sraz k výročí, ať to můžeme odladit a má to důstojné zázemí a program..
Alfetta GTV L

coyote
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3584
Registrován: 13.8.2007, pon 12:07
Bydliště: blízko Kralup nad Vltavou

Příspěvek od coyote » 7.1.2008, pon 21:38

Raddik píše:tak co Richie ten Pacov? to je slovo do pranice.. :twisted:
Kůrky, myslíš že by šlo zajistit to letiště?
Letiště patří technickému a zkusebnímu ustavu stavebnimu v Praze. Takže tam bych směroval dotaz ;)
Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2002 ex.
Alfa Romeo 164 3.0 V6 12V 1990
Alfa Romeo 166 3.0 V6 24V 2000
Škoda Superb II 3.6 V6 4x4 2010 na prodej

Odpovědět

Zpět na „Srazy, mini-srazy, setkání...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot] a 40 hostů