Zvláštne klepanie motora...

Stevo_Alex19

Příspěvky: 56
Registrován: 23.2.2012, čtv 18:16

Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Stevo_Alex19 » 23.2.2012, čtv 18:18

Práve som si prečítal príspevky ohľadom chybného variátora. Píše sa tam, že pri štarte to klepe a potom to stíchne. A po čase to klepe stále... Ale ja mám opačný problém. Naštartujem auto, a ide ako nové... Tichulinko si pradie, a zrazu keď stúpne teplota už nad 50 stupnov, ze uz sa rucicka hybe napriklad ked ma 60 stupnov zacne sa ozyvat prvy dieselovy zvuk a ten siklneje psolu s teplotou. Potom uz je to v jednom kuse klepanie ale skor to ma plechovy zvuk, nie dieselovy... Proste vzdy ked je chaldne a startnem je to okej, po par minutach volnobehu klepe ako s kladivom po plechu... Spravil som aj video ako to zneje, ako vravim. Motor ticho potom klepe. O auto sa staram az prehnane, napriklad vzdy ho nastartujem a necham najprv bezat aby sa zohrialo a nehybem sa z miesta kym nema aspon 70 stupnov aby som ho nejak nedosral a aj tak sa serie... Tu je video: http://youtu.be/54ZC-FfeY9E Ja sa hlavne bojím aby to nebola kľuka... Neviete ako sa prejavuje kľuka ??? Ci to nie je to co mam ja ???

Aj na tom videu som cakal kym naberie teplotu 90 stupnov, az potom som ho trosku vytocil na 6500 otacok...

JE TO ALFA 156 2.0 TS, vyroba: 11/1998

Danni
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3288
Registrován: 18.5.2011, stř 20:53
Bydliště: KE

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Danni » 23.2.2012, čtv 18:30

tak prva s prepacenim picovina je ze to na mieste zohrievas az do 70°... si robis srandu ne? cca 10 sekund po startnuti s benzinakom proste musis ist... kokos tie motohodiny sak to viac casu stravis na volnobehu nez na ceste... :smt064
edit: rozvody kedy boli menene?
EDIT: kokos neda mi to to :-D jak dlho uz takto nicis motor s tym cakanim na mieste?
166 2.5 V6 rv.00 Q2, lpg
166 2.5 V6 rv.98(ženin presúvač)
ex:Spider 1.8 TS, 156 1.6 TS

Stevo_Alex19

Příspěvky: 56
Registrován: 23.2.2012, čtv 18:16

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Stevo_Alex19 » 23.2.2012, čtv 18:49

Danni píše:tak prva s prepacenim picovina je ze to na mieste zohrievas az do 70°... si robis srandu ne? cca 10 sekund po startnuti s benzinakom proste musis ist... kokos tie motohodiny sak to viac casu stravis na volnobehu nez na ceste... :smt064
edit: rozvody kedy boli menene?
EDIT: kokos neda mi to to :-D jak dlho uz takto nicis motor s tym cakanim na mieste?
Majitel ktory mi auto predaval mi povedal ze kym je studeny motor, nemam na nom nejako ist a ja si neviem predstavit ist s alfou 50 km/h kym sa zohreje motor... A netravim viac autom na volnobehu ako na ceste, nahriaty je za 7 minut :) Rozvody ? Pred mesiacom aj vodna pumpa. Ono to bolo tak, ze mal som jednu slzu na vackach trosku orypanu... On mi to ten tipek co mi to robil mi to vymenil tu volovinu neviem jak sa to vola, proste tu vacku co ma na sebe tie slzdy co tovaraju ventily a na konci je variator... Tak on mi to vymenil a odvtedy mi to klepe jak jebnute... Predtym mi neklepal, aj ked som ho nechal zohriat na 70 stupnov tak nikdy neklepal.. Odisiel snimac otacok vackoveho hriadela, to som dal opravit a vymenil mi tam aj ten variator s vackami. A hned ako mi ho doniesol som ho dal do garaze a na druhy den startnem a zrazu klepe...

PS: Mam ho rok...

EDIT:

PS2: Nezjebuj ma skor ma skus naviest. Lebo proste on mi to auto predaval a ma prakticky strasil ze sa zadieraju motroy a chujoviny a preto osm tak mozno az prehnane opratrny ale nechcem aby mi zdochla... Povedal ze casto sa zadieraju motory elbo tipek sadne, nastartuje a uz to toci do 7000 otacok a potom to klakne... tak mi to bolo povedane a toho som sa drzal.

Danni
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3288
Registrován: 18.5.2011, stř 20:53
Bydliště: KE

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Danni » 23.2.2012, čtv 19:04

http://www.automoto.sk/article/186651/a ... tor-v-zime
si to precitaj... jasne ze startnes a nevytacas to robi len dement ale aj tych 7 minut je o nicom proste je to na nic a robis len zle...
tak podla mna budu zle nastavene rozvody... aj ked jednemu uzivatelovi to tu tiez tak klepalo lebo mal okusane vacky zo zleho oleja
166 2.5 V6 rv.00 Q2, lpg
166 2.5 V6 rv.98(ženin presúvač)
ex:Spider 1.8 TS, 156 1.6 TS

Stevo_Alex19

Příspěvky: 56
Registrován: 23.2.2012, čtv 18:16

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Stevo_Alex19 » 23.2.2012, čtv 19:17

Danni píše:http://www.automoto.sk/article/186651/a ... tor-v-zime
si to precitaj... jasne ze startnes a nevytacas to robi len dement ale aj tych 7 minut je o nicom proste je to na nic a robis len zle...
tak podla mna budu zle nastavene rozvody... aj ked jednemu uzivatelovi to tu tiez tak klepalo lebo mal okusane vacky zo zleho oleja
Tak ja som mal predtým 5W40 olej, on mi tam dal 10W40 ale tak ja som zo Sabinova, vieš tu po tých deravých cestách veľa nenajazdím. Ale tak zle rozvody to by malo zly tah auto nie ?

Lebo ono to bolo tak. On mi to auto doniesol, a tam bola totalne nula benzinu len vypary. Ja som siel natankovat na benzinku auto tahalo ako sialene a slo ticho, tankol som, odniesol som auto do garaze a tyzden som nepotreboval nikde ist tak tam stalo.

Ked som sa chcel ist trosku previezt, auto som startol, odhadzoval sneh spred garaze a zrazu pocuvam zacina klepat... A to stale je takto. Kym je auto chladne, je ticho. Ked sa zohreje tak sa mu chce bubnovat.

Tak keby boli zle rozvody by mi netahalo nie ? Ani diagnostika mi nic nehlasi len klepe a klepe.

Predtym bol sice chybny ten snimac otacok vackoveho hriadela ale auto slo jak hodinky ticho.

Dallen
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4682
Registrován: 8.10.2011, sob 19:21
Bydliště: Ostrava

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Dallen » 23.2.2012, čtv 19:24

Naprosto jednoduše, pokud ti to dělá od té doby co se vtom někdo vrtal tak jdi za ním zpátky a dokud to neopraví tak to neber zpátky!
Limo* s bussem (166 3.0)
Ex: 156TS

PetrGTV
SemTuFurt

Příspěvky: 2545
Registrován: 7.11.2009, sob 12:25
Bydliště: Nymburk

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od PetrGTV » 23.2.2012, čtv 19:28

5W40 a 2.0 TS to neni dobrá kombinace ..... :smt064
Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24V (vepředu lopata, vzadu prkno) Ex.
Alfa Romeo 75 3.0 V6 America (nero) Ex.
Alfa Romeo 166 2.5 V6 (taková fialová) Ex.
Maserati čtyřidveře 4.2 Sport GTS (nero)
Rychle a stylově

Danni
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3288
Registrován: 18.5.2011, stř 20:53
Bydliště: KE

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Danni » 23.2.2012, čtv 20:33

neviem ci ten isty olej nepouzil aj ten dotycny na 147 co mu to okusalo vacky... hmm je to zvlastne ze tak mudry majitel ti to zveril co toho o zadierani tolko vedel ale aky olej do toho dat aby sa to nezadralo tak to uz asi nevedel... no myslim ze to budu bud rozvody ze daco zle nastavil ked ti menil variator alebo saca vacka v cupke... a si si isty ze tam mas teraz 10w40?
166 2.5 V6 rv.00 Q2, lpg
166 2.5 V6 rv.98(ženin presúvač)
ex:Spider 1.8 TS, 156 1.6 TS

Petr147
SemTuFurt

Příspěvky: 9988
Registrován: 30.9.2009, stř 22:52

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Petr147 » 23.2.2012, čtv 20:43

5W-40 = pravděpodobně ohoblovaná vačka

Yboris
Pozorovatel

Příspěvky: 359
Registrován: 22.3.2010, pon 19:40
Bydliště: Hodonin

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Yboris » 23.2.2012, čtv 20:56

No ked ti menil vacku tak jaku ti tam dal ked ti to klepe po zohriati tak bych povedal ze ti dal zjetu ohladne oleja ty nemas manual,do 2TS jedine selenia alebo agip najlepsie racing dost haklive ustroji jaka znacka ti to vlastne maze a v jakem servise si vlastne bol ty to tu nectes

Stevo_Alex19

Příspěvky: 56
Registrován: 23.2.2012, čtv 18:16

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Stevo_Alex19 » 23.2.2012, čtv 21:12

Danni píše:neviem ci ten isty olej nepouzil aj ten dotycny na 147 co mu to okusalo vacky... hmm je to zvlastne ze tak mudry majitel ti to zveril co toho o zadierani tolko vedel ale aky olej do toho dat aby sa to nezadralo tak to uz asi nevedel... no myslim ze to budu bud rozvody ze daco zle nastavil ked ti menil variator alebo saca vacka v cupke... a si si isty ze tam mas teraz 10w40?
Len on mi ten variator nevymenil za novy... On mi vymenil vacku celu s tym ze tam trosku bola okusana... Ale hoci stara vacka bola okusana ale sla ticho... Ta nova sice okusana nie je ale zato klepe motor. Takze ten variator bviem na isto ze tam nie je novy, on ho tam dal z ineho motora.
Yboris píše:neviem ci ten isty olej nepouzil aj ten dotycny na 147 co mu to okusalo vacky... hmm je to zvlastne ze tak mudry majitel ti to zveril co toho o zadierani tolko vedel ale aky olej do toho dat aby sa to nezadralo tak to uz asi nevedel... no myslim ze to budu bud rozvody ze daco zle nastavil ked ti menil variator alebo saca vacka v cupke... a si si isty ze tam mas teraz 10w40?
No rozhodne pouzivanu, a ako vidim horsiu ako som mal. Ta stara mala sice mensie ryhy, ale urcite sla dobre aj motor bol tichy. Ako vravim odkedy som dal jemu vymenit snimac, a vymenil aj tu vacku tak to klepe. Vravel som mu aby mi dal povodnu vacku nasät ale nedal. A ano som si isty ze je tam 10W40.
Dallen píše:Naprosto jednoduše, pokud ti to dělá od té doby co se vtom někdo vrtal tak jdi za ním zpátky a dokud to neopraví tak to neber zpátky!
Problem je v tom ze on mi neberie telefony. Ja som z vychodu on zo zapadu. Proste pochadza z vychodu, bol za rodicmui, vzal auto, toto akoze vymenil, potom ked siel za rodicmi mi po vyse dvoch mesiacoch doniesol auto a take "čerkutku" ...

Mne uz to inak neostava, som zo Sabinova, tu na fore asi tazko najdem nikoho poblizku co sa venuje talianom... Niekoho z SL, PO, KE a podobne...

Yboris
Pozorovatel

Příspěvky: 359
Registrován: 22.3.2010, pon 19:40
Bydliště: Hodonin

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Yboris » 23.2.2012, čtv 21:36

No to som netusil ze na vychode su este taky ......... to by sa tusim oplatilo tam aj zaist to ta dobre ....... ale dam ti radu prejdi na prodej nahradne dily jeden pan tam predava vacku aj z variatoremza 600 kc olej okamzite vymen inac zaplaces kup variatorovu sadu, zrepasuj a v atorizaku vymen a nepohni sa od auta celu dobu opravy inac ta zas nekdo casem o,,,,,,, vela stastia pri oprave.

Danni
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3288
Registrován: 18.5.2011, stř 20:53
Bydliště: KE

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Danni » 23.2.2012, čtv 21:39

zozen si normalnu vacku z nejakeho ineho auta abo co a daj to vymenit do servisu... lebo to urcite nie je variatorom ale tou vackou... takych smejdov mam najradsej!! urobia a len to viac dojebu a potom sa odmlcia ako by nic :smt068
P.S.: vazdne uz nerob motoru to ze ho nechas ist na zimnom oleji celu dobu na volnobeh :-D ale to si sa asi docital v tom odkaze *plesk
166 2.5 V6 rv.00 Q2, lpg
166 2.5 V6 rv.98(ženin presúvač)
ex:Spider 1.8 TS, 156 1.6 TS

Stevo_Alex19

Příspěvky: 56
Registrován: 23.2.2012, čtv 18:16

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Stevo_Alex19 » 23.2.2012, čtv 21:56

Danni píše:zozen si normalnu vacku z nejakeho ineho auta abo co a daj to vymenit do servisu... lebo to urcite nie je variatorom ale tou vackou... takych smejdov mam najradsej!! urobia a len to viac dojebu a potom sa odmlcia ako by nic :smt068
P.S.: vazdne uz nerob motoru to ze ho nechas ist na zimnom oleji celu dobu na volnobeh :-D ale to si sa asi docital v tom odkaze *plesk
JJ docital, proste som netusil. Riadil som sa pokynom predavajuceho. Tak tu v mojom okoli ( to myslim 5 km - aby som mal istotu ze to auto tam dojde a nezochne v pol ceste ) je len jeden tipek co robi fiaty ale ten chcel odo mna za to ze len kukne uz 50 € a to nevravim o tom ake ceny si vymysli a ze co vsetko bude treba menit... A samozrejme ani nebudem mat pristup k tomu aby som videl co tam robi na tom aute... Ked to odflakne jak ten co teraz ze vymenil snimac, ale dojebal zvysok... Tak to uz bude uplne v prdeli... Sviecky som kupil cistonove z EBAYA... Ten snimac som kupil, proste ja nezarabam miliony ze by som si mohol dovolit toto servisovat... Teraz sa seriem s tymi PROTESTMI GORILA, kedze som clen hlavneho organizacneho timu, a nemozem si dovolit ani pracovat casovo, takze to ani nebudem mat z coho zatiahnut. Proste katastrofa...

Ked sa nieco jebe, tak sa to jebe kvalitne a naraz...

Danni
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3288
Registrován: 18.5.2011, stř 20:53
Bydliště: KE

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Danni » 23.2.2012, čtv 22:24

tak to do servisu nedavaj.... tam to na 2.5 hod roboty vide na nejakych 65€ ale mas na to zaruku a ves ze to nie je odjebane.... ako ta vacka nie je lacna zalezitost... a ten co ti to predaval co ti dal take dobre rady do zivota hmm no neviem nebol to nejaky dedo co jazdi na traktore? :D lebo o tom ako sa spravat k motoru vie asi velky **** ked tam mal 5w40 :smt019 lebo to je jasny kamen urazu
166 2.5 V6 rv.00 Q2, lpg
166 2.5 V6 rv.98(ženin presúvač)
ex:Spider 1.8 TS, 156 1.6 TS

Stevo_Alex19

Příspěvky: 56
Registrován: 23.2.2012, čtv 18:16

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Stevo_Alex19 » 23.2.2012, čtv 23:49

Danni píše:tak to do servisu nedavaj.... tam to na 2.5 hod roboty vide na nejakych 65€ ale mas na to zaruku a ves ze to nie je odjebane.... ako ta vacka nie je lacna zalezitost... a ten co ti to predaval co ti dal take dobre rady do zivota hmm no neviem nebol to nejaky dedo co jazdi na traktore? :D lebo o tom ako sa spravat k motoru vie asi velky **** ked tam mal 5w40 :smt019 lebo to je jasny kamen urazu
No on mi to doniesol s 5W40 a este mi aj taky kazal kupit a povedal mi tak ako som napisal vyssie ze ked studeny motor tak netlacit ho. Potom ked si po auto prisiel ked porazilo snimac, ma zjebal ze preco ja chodim na 5W40 oleji... Nelogicke proste... On mi ho taky doniesol a kazal liat 5W40 a potom ma za to zjebal... Zrejme mu niekto iny povedal ze 5W40 je chujovina... TAk prisiel robit mudreho...

Ale ja osm mu hnedp voedal, ze v Aprili som alfu kupil... V Maji porazilo snimac... V NOVEMBRI konecne uznal moju reklamaciu ako kupujuceho a auto mi doniesol v polke januara tohto roku...

Teraz sa mi zasmejes: MINULY ROK SOM NA NOM NAJAZDIL 550 km ! JA... Tohto roku 2km !!! Tak som mu povedal ze som ho nemohol s 5W40 pokazit na 550 km pricom 300 km som sa citil ako na "embečke" lebo bez toho snimaca to bol lenive a slabe... A auto zase nejde... Ale poistku platim pravidelne... To je zaklad. A on mi ho dojebal uz jak len sa dalo, tak povedal ze on pride a spravi a uz dva tyzdne neberie telefony a nereaguje na SMSKY... Ano nechal som so sebou vyjebat, ale je to preto ze podla seba sudim teba a ja by som nikdy nikomu toto nespravil !

Takze momentalne tu hladam nejake spasenie vo forme nejakeho sukromneho tipka ( nie servisu ) ktory vie do talianskych aut nieco posprtat a je ochotny mi s tym pomoct za rozumnu cenu...

roberto37
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3356
Registrován: 22.2.2007, čtv 23:35
Bydliště: Zeltweg, AT
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od roberto37 » 12.3.2012, pon 07:56

1. ten zvuk je strašidelnej: variátor je určitě po smrti, dá se sehnat i jen opravná sada
horší je ten zvuk po vytočení na konci
2. olej jenom Selenii 10W-40 anebo 10W-60,
3. zahřívání na místě po dobu 7minut je zbytečné, kór když máš garáž. Fakt stačí jen nastartovat, počkat pár sekund a vyjet. nepřetáčet a nepodtáčet motor než se opravdu prohřeje.

Určitě to dej do servisu, tohle tady na fóru nevyřešíš.
AR Giula 2,0 Super
AR 159Ti 2,0 JTDm SW MRDKA Bianco Dehet
EX AR SW 156 2,0 JTS konečně zase doma
EX AR SW 2,0JTS Selespeed Ferrari zábava pro Plebs
Nejsem AFTOMEKÁNIK, moje drobné "oprafy" fesměs končí felkou katastrofou

Marty
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 829
Registrován: 25.3.2009, stř 17:52

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Marty » 26.4.2012, čtv 17:07

Další TSko doklepalo,ale prej to neklepalo říkal pán :D
Přílohy
Fotografie0750.jpg
ex: 147 3.2 GTA
ex: 155 Q4 Rosso Red,155 1.7 TS,155 Q4 Nero
ex: 166 2.0 TS
ex: 156 2.4 JTD SW
ex: 33 1.7 i,33 1.7 S 16V

Dallen
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4682
Registrován: 8.10.2011, sob 19:21
Bydliště: Ostrava

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Dallen » 26.4.2012, čtv 17:26

Tak to je masakr :-D
Limo* s bussem (166 3.0)
Ex: 156TS

Kůrkyn
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4913
Registrován: 13.5.2007, ned 23:56
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Kůrkyn » 26.4.2012, čtv 23:03

Stevo_Alex19 píše:Práve som si prečítal príspevky ohľadom chybného variátora. Píše sa tam, že pri štarte to klepe a potom to stíchne. A po čase to klepe stále... Ale ja mám opačný problém. Naštartujem auto, a ide ako nové... Tichulinko si pradie, a zrazu keď stúpne teplota už nad 50 stupnov, ze uz sa rucicka hybe napriklad ked ma 60 stupnov zacne sa ozyvat prvy dieselovy zvuk a ten siklneje psolu s teplotou. Potom uz je to v jednom kuse klepanie ale skor to ma plechovy zvuk, nie dieselovy... Proste vzdy ked je chaldne a startnem je to okej, po par minutach volnobehu klepe ako s kladivom po plechu... Spravil som aj video ako to zneje, ako vravim. Motor ticho potom klepe. O auto sa staram az prehnane, napriklad vzdy ho nastartujem a necham najprv bezat aby sa zohrialo a nehybem sa z miesta kym nema aspon 70 stupnov aby som ho nejak nedosral a aj tak sa serie... Tu je video: http://youtu.be/54ZC-FfeY9E Ja sa hlavne bojím aby to nebola kľuka... Neviete ako sa prejavuje kľuka ??? Ci to nie je to co mam ja ???

Aj na tom videu som cakal kym naberie teplotu 90 stupnov, az potom som ho trosku vytocil na 6500 otacok...



měl jsi dobrý variátor a špatnou vačku a on Ti tam dal dobrou vačku se špatným variátorem. Pravděpodobně nevěděl, že jsou to dva různé díly :)

JE TO ALFA 156 2.0 TS, vyroba: 11/1998

Kůrkyn
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4913
Registrován: 13.5.2007, ned 23:56
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Kůrkyn » 26.4.2012, čtv 23:04

ale spíš to mlátí klikovka.

Už to umřelo úplně?

Stevo_Alex19

Příspěvky: 56
Registrován: 23.2.2012, čtv 18:16

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Stevo_Alex19 » 13.5.2012, ned 14:04

Kůrkyn píše:ale spíš to mlátí klikovka.

Už to umřelo úplně?
Nie este stale to zije, kupil som ojnicne loziska, uz dosli takze tie skusime vymenit z olejovej vane ci to stihne alebo nie, a druhy agregat uz je na vybruse... Vyvlozkuju mi valec a potom ho zbrusia na povodny rozmer aky mal.

Takze zatial skusime tie ojnicne loziska vymenit za nove, a ked to nestihne tak ma asi porazi... Lebo bude musiet vonku cely agregat a vymenit hlavne klukove loziska...

Stevo_Alex19

Příspěvky: 56
Registrován: 23.2.2012, čtv 18:16

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Stevo_Alex19 » 13.5.2012, ned 14:06

Marty píše:Další TSko doklepalo,ale prej to neklepalo říkal pán :D
Asi bol zvedavy ako to vyzera vonku :))

juraz3nca
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 756
Registrován: 15.5.2010, sob 22:52
Bydliště: 3nec

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od juraz3nca » 13.5.2012, ned 21:57

bylo na fotce vidět, že se majitel stará, hezkej olej, žádnej mazut...
AR 156 1.8 TS 16V r.v 2000 LPG
ex AR 156 SW 2,0 TS 16V r.v.2000 LPG

Marty
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 829
Registrován: 25.3.2009, stř 17:52

Re: Zvláštne klepanie motora...

Příspěvek od Marty » 14.5.2012, pon 15:48

Asi zrovna špatněj kus :-D
ex: 147 3.2 GTA
ex: 155 Q4 Rosso Red,155 1.7 TS,155 Q4 Nero
ex: 166 2.0 TS
ex: 156 2.4 JTD SW
ex: 33 1.7 i,33 1.7 S 16V

Odpovědět

Zpět na „TS a JTS (AR)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host